חבילות מיוחדות

הרכבתי עבורכן חבילות סטיילינג להזדמנויות מיוחדות בחיים. כל חבילה כוללת התאמה אישית, ליווי צמוד, המלצות וטיפים מנצחים וקלים ליישום! 
בהזמנת חבילה תקבלי גם מדריך אישי כתוב, עם המלצות סטיילינג המותאמות במיוחד עבורך.

חבילת אמא חדשה: מזל טוב! אין לתאר את האושר והשמחה שבהצטרפות הגוזל הקטן למשפחה. אבל בינינו, בואי נודה שיש דברים שהיית שמחה אם לא היו משתנים- הגזרה שלך למשל. במקום להמשיך וללבוש את בגדי ההריון גם אחרי הלידה, אני מזמינה אותך ללמוד להתלבש בהתאם לגיזרה החדשה שלך ולהיראות נפלא מבלי לעמוד שעות מול המראה.
חבילת קריירה: מברוק! קיבלת את הקידום שכל כך חיכית לו ואת מרגישה נהדר שמעריכים אותך ומפרגנים לך בעבודה. אבל, עם הקידום והאחריות החדשה בא גם הרצון לשדר לסביבה משהו שונה, מכובד יותר, מקצועי יותר. איך לשדר נמרצות, מקצועיות או קפדנות באמצעות המראה? ואיך עושים את זה כשכל הארון מורכב מג'ינסים וחולצות פשוטות? אבל גם מבלי להיראות חנוטה בחליפות משעממות ולא נוחות? יחד נלמד איך אפשר ליצור לוקים מקצועיים אבל אופנתיים ומעודכנים. איך להתלבש נכון בהתאם למקצוע שלך אבל גם בהתאם למי שאת- כדי שלא תרגישי בתחפושת.
חבילת סיבה למסיבה: האישה שבחייך חוגגת יום הולדת? מציינים יום נישואים? לא צריך לשבור את הראש מה לקנות לה השנה- גם ככה רוב הסיכויים שהיא תחליף את זה, לא? קנה לה מתנה מקורית ומיוחדת- את מה שהיא באמת רוצה- חבילת סטיילינג מפנקת עם סטייליסטית אישית צמודה.
חבילת ירדתי במשקל: כל הכבוד! המאמצים השתלמו, השעות הארוכות של האימונים וההקפדה על התפריט עשו את שלהם ואת מקבלת מחמאות מכל עבר על הגיזרה החדשה שלך. אבל איך מתלבשים עכשיו?! האם נכון ללבוש כמה שיותר צמוד כדי להבליט את הגיזרה החדשה? או שאת עדיין רגילה לבגדים הגדולים והמסתירים ומתקשה להתלבש בצורה מחמיאה? איתי תלמדי איך להתלבש בהתאם למבנה הגוף שלך, ולא בהתאם למידת המכנסיים. ברגע שתביני אילו גזרות, בדים וצבעים מומלצים ונכונים למבנה הגוף שלך- תוכלי להתלבש בצורה הכי מחמיאה, שתוריד אפילו עוד שניים- שלושה קילו מהמראה שלך.

חבילת קיבלתי מתנה: פשוט כי מגיע לך. לא תמיד צריך סיבה כדי להתפנק או לחגוג, ובטוח שאף פעם לא צריך סיבה מיוחדת להיראות ולהרגיש נפלא!

סטיילינג אקספרס: פגישה ממוקדת ללקוחות שכבר עברו תהליך סטיילינג וצריכות הדרכה וליווי למטרה ספציפית- איך לבחור את בגד הים הנכון? איזה מעיל יחמיא לקראת החורף? איזה מגפיים יחמיאו למבנה הגוף שלי? מה נכון ללבוש לקראת פגישת עבודה חשובה? איך לארוז מלתחה חכמה לקראת לחופשה לחו"ל? איזו שמלה לבחור לאירוע חשוב? בפגישה ממוקדת של שעה אדריך אותך כדי שתוכלי להמשיך להתלבש חכם ומחמיא- בכל עונה, בכל מקום, בדיוק כפי שאת.

לפרטים נוספים, שאלות או עזרה בבחירת החבילות- התקשרי אלי: 052-3860460אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה